انتخاب دستکش مناسب کار

انتخاب دستکش

یکی از مهم ترین لوازم مورد استفاده در هر کاری دستکش مناسب آن فعالیت است. ممکن است کار شما برشکاری و یا مکانیکی باشد و ساعت ها با ابزارهای گوناگون مشغول به کار باشد و به صورت تصادفی و یا خستگی ناشی از کار باعث آسیب به دستان خودتان شوید و حتی ممکن است از مواد شیمیایی استفاده کنید که ناآگاهانه به پوست دستانتان آسیب بزنید پس هر کاری با توجه به نوع کار و ابزارها و موادی که در آن کار استفاده می شود نیازمند دستکش کار مخصوص است.

شاید شما هم برای انتخاب دستکش به مشکل برخورده باشید و ندانید کدام دستکش مناسب کار شماست. مجموعه سانکس متنوع ترین دستکش های ایمنی در کل ایران را داراست که به راحتی با بررسی ساده محصولات ما متوجه خواهید شد که کدام دستکش مناسب کار و حرفه شماست.

کدام دستکش ایمنی مناسب کار شماست؟

ما قصد دارم به راحتترین شکل به شما بگوییم کدام دستکش مناسب کار شماست. پس در اولین گام باید بدانیم که شما با چه مواد و یا ابزاری در محیط کار در ارتباط هستید.
اگر شما با مواد شیمیایی و یا شونده خاصی در ارتباط نیستید و برای کارهای روزمره ساده نیاز به دستکش دارید مانند صنایع دارویی و غذایی بهترین گزینه برای شما دستکش های لاتکس است
لاتکس یا پلاستیک طبیعی از متداول ترین دستکش های موجود در بازار هستند که باید دقت بفرمایید اگر پوست حساسی دارید این نوع دستکش به شما توصیه نمی شود البته دستکش های لاتکس سانکس با استفاده از تکنولوژی خاص باعث کاهش حداکثری حساسیت در پوست مصرف کننده شده است.
اگر شما با مواد شیمیایی، نفت، بنزین و یا سایر حلال های شیمیایی در ارتباط هستید بهترین گزینه برای شما دستکش های نیتریل است که علاوه بر مقاومت فوق العاده در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند.اما به هرحال توصیه میشود از این دستکش در برابر اسیدهای بسیار قوی و مواد شیمیایی گرم استفاده نشود.
اگر در کار شما علاوه بر مواد شیمیایی احتمال خراشیدگی و یا بریدگی نیز وجود دارد پیشنهاد ما دستکش های پی یو است که علاوه بر مقاومت در برابر مواد شیمیایی خاصیت ضد ساییدگی و خراشیدگی نیز دارد.

مجموعه سانکس با شعار دقیق در جزییات همواره سعی کرده است که به نکات کوچک در طراحی و تولید محصولات خود توجه ویژه داشته باشد این مجموعه یکی از متنوع ترین ارائه کنندگان دستکش های ایمنی در ایران می باشد.

اگر تا کنون دستکش ایمنی مناسب کار خود را خرید نکرده اید بهتر است همین حالا اقدام به خرید آن کنید، زیرا که دستان شما آسیب پذیر ترین عضو بدنتان است و دستکش اصلی ترین ابزار ایمنی در محیط کار است

شما میتوانید محصولات این مجموعه را با مراجعه به منو محصولات/دستکش ها مشاهده کنید و یا اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *