اهمیت کلید

ویژگی های کلید خوب

یکی از مهمترین مباحث در قفلها کلید است اهمیت کلید در امنیت همانند خود قفل است؛ اگر هر قفلی کلید های خاص‌تر و ویژه‌تر داشته باشد، امکان تکثیر و تقلب و باز کردن آن کمتر است.

یکسری قفل هایی که مدت تقریبا زیادیست در بازار میبینیم و با قیمت بسیار پایینی عرضه میشوند قفل ها یا کلید های کامپیوتری هستند در این قفل‌ ها حفره ‌هایی روی سطح تخت کلید به جای پستی و بلندی‌ های حرکت دهنده پین‌ها روی لبه کلید وجود دارد.

بزرگترین مزیت این قفل ها این است که از هردوطرف کلید در قفل میتوان استفاده کرد اما از جهت امنیت، نوع معمولی آن برتری خاصی نسبت به کلید های معمولی ندارد.

در ابتدا امکان کپی کردن کلید های کامپیوتری کم بود اما امروزه دستگاه‌های تکثیر آن زیاد شده است و به راحتی می‌توانید این کلید ها را کپی کنید البته هرچه پستی و بلندی‌ های روی کلید با عمق بیشتری همراه باشد امنیت آن نیز به مراتب بیشتر است.

کلیدهای قفل های آویز سانکس ویژه‌ست یعنی مدل کلیدی ست که کمتر در بازار موجود است. کلید قفلهای برنجی سانکس برای مثال مدل SS603 کلید ویژه برنجی است همانطور که گفته شد هر قفل که کلید آن ویژه تر و خاص تر باشد امکان باز شدن و تقلب را تاحد بسیار زیادی کاهش میدهد و اهمیت برنجی بودن کلید از این روست که با قرار گرفتن کلید داخل جیب شخص و بواسطه تعریق و رطوبت، کلید آهنی دچار زنگ زدگی میشود و علاوه بر آن شکل خود را نیز از دست میدهد اما کلیدهای برنجی در برابر این موارد مقاوم هستند.

شما میتوانید با مراجعه به منوی محصولات / قفلهای آویز و کتابی سانکس ویا با کلیک اینجا انواع قفلهای سانکس را مشاهده کنید.

درصورت وجود هرگونه سوال انتقاد پیشنهاد و نیاز به مشاوره با ما در ارتباط باشید. 32402216-031

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *