ایمنی در محل کار

ایمنی در محل کار | 1

نظافت محل کار و استفاده ی درست از تجهیزات

نظافت محل کار باعث میشود نظم و انضباط کاری و تمرکز و توجه حین انجام کار افزایش پیدا کند و افراد نیز در چنین محل هایی کارهای خود را سریع تر و با دقت بیشتری انجام میدهند.

لباس کار مناسب

نکته بعدی را میتوان لباس کار مناسب کارکنان دانست. استفاده از لباس ایمنی کار مانند کفش و دستکش ایمنی ریسک وقوع اتفاقات غیر منتظره و آسیب های ناشی از آن را تا حد بسیار زیادی کاهش میدهد. البته که این لوازم باید با توجه به شغل انتخاب و استفاده شوند و نمیتوان از لوازم ایمنی یکسانی برای همه کارکنان و همه مشاغل استفاده کرد چرا که سلامتی کارکنان را در معرض خطر قرار میدهد.

دستکش های ایمنی سانکس با تنوع در جنس و کاربرد در این راه همراه شماست و همواره از سلامت دستان شما محافظت میکند.

کارگران باید به این نکات توجه داشته باشند

در هنگام کار با دستگاه ها و انجام کارهایی که نیاز به تمرکز بالا دارد. از انجام کارهایی که تمرکز را از آنها میگیرد نظیر صحبت با همکاران، گوش دادن به موسیقی و… خودداری کرده و بر فعالیت خود تمرکز کنند. دستگاه در حال کار را به هیچ عنوان ترک نکرده و بدن خود را از قسمت های حساس و خطرناک دستگاه دور نگهدارند.

شما میتوانید با مراجعه به قسمت فروشگاه / دستکشهای ایمنی و یا کلیک در این قسمت انواع دستکشهای گروه سانکش را مشاهده، دستکش مناسب با فعالیت خود را انتخاب و خریداری نمایید.

در صورت بروز هرگونه سوال و نیاز به مشاوره در باره محصولات با ما در تماس باشید.

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *