ایمنی و تجهیزات آن

ایمنی و تجهیزات آن | 1

همیشه دو رکن اصلی هر فعالیت، ایمنی و تجهیزاتی است که استفاده میشود. هیچ فعالیتی بدون تجهیزات ایمنی کارکرد صددرصد ندارد.تهیه تجهیزات استاندارد، فراهم کردن ایمنی و حفظ جان کارگران در برابر خطرات، وظیفه ی هر کارفرمایست.

مخاطرات و ریسک ها

در هر محیط کار، یک سری مخاطره برای کارگران وجود دارد که از انواع آنها میتوان به: ابزار های تیز و برنده، تماس با مواد شیمیایی و… اشاره کرد که میتوانند صدمات جبران ناپذیری برای کارگران بوجود آورند؛ البته که خطرات محیط کار همیشه وجود داشته و بخشی از کار بودند و نمیتوان آنها را بطور کامل حذف کرد ولی میتوان با توجه به ایمنی فردی و محیطی و استفاده از لوازم و تجهیزات مناسب این آسیب ها را به حداقل رساند.

تجهیزات ایمنی، هزینه یا سود؟

اکثر کارفرمایان مسئله ی ایمنی را امری هزینه بر میدانند که برای ادامه فعالیت یک برند تجاری لزومی ندارد ولی باید یاد آور شویم که اینطور نیست!

هنگامی که ایمنی افزایش پیدا کند نیروی انسانی حفظ شده و هزینه های تلفات حذف و جایگزینی نیرو ها از بین میرود و بدین ترتیب در هزینه های بلند مدت برند نیز صرفه جویی خواهد شد.

آموزش در جهت ایمنی و تجهیزات آن

کارفرمایان باید در برنامه ریزی خود به آموزش کارکنان نیز توجه داشته باشند. کارکنان تازه وارد باید تجهیزات ایمنی مورد استفاده را کامل بشناسند و نحوه استفاده از این تجهیزات و ابزار ها را به طور کامل بیاموزند. این آموزش ها نقش بسزایی در بهره وری کارکنان دارد. بطوری که افراد آموزش دیده در فرآیند کسب و کار بسیار راحت تر از سایر افراد جذب میشوند.

گروه بازرگانی سانکس عرضه کننده دستکشهای ایمنی، و ابزار آلات ساختمانی و کشاورزی و انواع قفلهای آویز و کتابی با داشتن تنوع بسیار خوب دستکش های ایمنی برای شرایط و فعالیت های متفاوت توانسته جایگاه خوبی دربین مصرف کنندگان خود کسب کند. شما میتوانید این محصولات را با مراجعه به منوی محصولات/ دستکش ها مشاهده و یا اینجا کلیک کنید.

برای مشاوره در مورد خرید و یا سوالات خود با ما در ارتباط باشید. و یا از طریق تماس با نمایندگیهای ما دستکش های مورد نیاز خود را تهیه فرمایید.

سانکس دقیق در جزییات

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *