بهترین جعبه ابزار چه خصوصیاتی دارد؟

جعبه ابزار سانکس

جعبه ابزار و استفاده از آن با توجه به اینکه بسیار کاربردی است و معمولا در موارد زیادی در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار میگیرد حتما باید استحکام کافی داشته باشد تا در صورتی که وزن ابزارآلات داخل آن بیش از اندازه بود آسیب نبیند. یکی از آسیب پذیرترین قسمت های جعبه ابزار دسته آن است که هنگام خرید باید به اتصالات و استحکام دسته توجه ویژه ای داشته باشیم.

بهترین جعبه ابزار چه خصوصیاتی دارد؟ | 2
علاوه بر استحکام ، ظاهر جعبه ابزار نیز بسیار حائز اهمیت است و همچنین باید فضای داخلی کافی برای چیدن ابزار ها داشته باشد ولی اندازه ی آن به گونه ای نباشد که فضای زیادی را در کارگاه یا منزل اشغال کند و حمل آن برای افراد سخت باشد.نکته مهم دیگر این است که جعبه لبه های تیزی نداشته باشد تا آسیبی به حمل کننده جعبه وارد نشود ، زیرا که در موارد زیادی لبه های تیز باعث خراشیدگی و یا بریدگی در پوست خواهد شد.
جعبه ابزار به دلیل اینکه ابزارهایی با سایز و وزن مختلف در آن قرار می گیرد عموما وزن زیادی پیدا  می کند اما مهم آن است که خود جعبه ابزار کم وزن باشد تا باعث سنگین تر شدن در هنگام حمل جعبه نشود.
نوع دستگیره و راحتی آن نیز از خصوصیات مهم است تا فرد حمل کننده به راحتی بتواند جعبه را بلند کند و در حمل طولانی مدت باعث آزار دست نشود.
بهترین جعبه ابزار چه خصوصیاتی دارد؟ | 4
مجموعه سانکس با شعار دقیق در جزییات همواره سعی کرده است که به نکات کوچک در طراحی و تولید محصولات خود توجه ویژه داشته باشد و جعبه ابزار هایی را تولید کند که علاوه بر زیبایی و کارایی و کم وزن بودن ،استحکام بالایی هم داشته باشد و فضای کافی برای قرار دادن ابزارهای مختلف در سایزهای مختلف داشته باشد.

اگر تا کنون جعبه ابزار نداشته اید بهتر است همین حالا اقدام به خرید آن کنید، البته در گذر زمان کاملا به نیاز داشتم یک جعبه ابزار خوب در محیط کار و منزل خود پی خواهید برد.

شما میتوانید محصولات این مجموعه را با مراجعه به منو محصولات/ابزارآلات کشاورزی و ساختمانی مشاهده کنید و یا اینجا کلیک کنید.

درصورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما در ارتباط باشید

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *