بهترین قفل کتابی

بهترین قفل کتابی | 1

قفل کتابی اکنون انواع بسیار زیادی دارد قفل‌های کتابی با بدنه های برنجی، فولادی همین طور سیستم های کلیدی متفاوت در بازار وجود دارند. بیشتر قفل های کتابی از کلیدهای تخت استفاده می کنند که کپی کردن آنها از کلید‌هایی با یک ردیف دندانه سخت‌تر است. محل قرار گیری ساچمه این قفل‌ها هم بسیار مهم است زیرا آسیب پذیری آنها را در برابر انواع سوراخ‌کاری مشخص می‌کند. در قفلهای سانکس، حلقه نگه‌ دارنده میله، در بخش میانی قفل قرار گرفته و در عمل شکستن قفل بدون شکستن بدنه آن امکان‌پذیر نیست. به علاوه میله این قفل ها هم سخت‌کاری شده است که این نیز مزیتی دیگری برای قفلهای کتابی سانکس به شمار می‌آید.

همین طور قفل‌هایی که جنس بدنه‌ ضعیف داشته باشند، با فشاری اندک به بدنه قفل دچار شکستگی می‌شوند و قفل بی آن که مکانیزم رمزش دستکاری شود به راحتی می‌شکند. این قفل‌ها به مراتب ارزان تر از دیگر انواع قفل های کتابی هستند و همین هم باعث می‌شود برای موارد ارزشمندی مانند مغازه و ماشین از آنها استفاده نشود.

قفلهای کتابی سانکس با بدنه و سیلندر محکم و مقاوم، امنیت اموال شما را تامین کرده و شما میتوانید با اطمینان کامل و بدون نگرانی اموال خود را قفل نمایید. داشتن سیلندرهای بسیار مقاوم از دیگر مزایای این قفلها میباشد.

گروه بازرگانی سانکس عرضه کننده مرغوب ترین قفلهای آویز و کتابی در ایران است و شما میتوانید این محصولات را در منو محصولات / قفل‌های آویز و کتابی مشاهده و یا اینجا کلیک کنید.

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *