دستکشهای ایمنی در محیط کار

دستکشهای ایمنی در محیط کار | 1

دستکش های ایمنی نقش بسیار مهمی را در حفاظت و ایمنی دستها در حین انجام کار ایفا میکنند. و میتوانند علاوه بر حفظ ایمنی، راندمان کاری را نیز افزایش دهند. گروه بازرگانی سانکس با عرضه ی مرغوب ترین و متنوع ترین دستکشهای ایمنی ساخته شده با بهترین مواد اولیه به دنبال حفاظت از دست های شما در محل کارو زندگی بوده و در این زمینه کنار شماست.

هنگامی که شما به یک جفت دستکش ایمنی نیاز دارید، باید بسته به شغل خود به جنس بافت جنس روکش و ویژگی های مختلف آنها توجه کنید چراکه برخی از محصولات برای محیط های ساخت و ساز و برخی دیگر برای حفاظت از دست ها دربرابر مواد نفتی و روغنی طراحی شده اند.

اما حفاظت دست نه تنها باعث جلوگیری و محافظت دربرابر سایش، سوراخ شدن و پارگی میشود، بلکه در بسیاری از موارد موجب محافظت و مقاومت دربرابر مواد نفتی و روغنی نیز هستند برای مثال کسانی که به کار کشاورزی، مکانیکی، چاپ و رنگ و… مشغول هستن باید برای محافظت از دستانشان از این دستکش ها استفاده کنند. جنس روکش این دستکش ها معمولا از نیتریل، لاتکس، پی یو و پی وی سی میباشند.

 

برای مشاهده دستکش های لاتکس سانکس میتوانید از منو محصولات / دستکش ایمنی / دستکش لاتکس اقدام فرموده و یا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دستکش های نیتریل سانکس میتوانید از منو محصولات / دستکش ایمنی / دستکش نیتریل اقدام فرموده و یا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دستکش های نیتریل پی یو و پی وی سی میتوانید از منو محصولات / دستکش ایمنی / دستکش پی یو و پی وی سی اقدام فرموده و یا اینجا کلیک کنید.

 

محصولات ما را میتوانید از نمایندگی های ما تهیه فرمایید.

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *