راهنمای انتخاب دستکش مناسب

راهنمای انتخاب دستکش مناسب | 1

در صنعت ساخت و ساز، کارگران به محافظت در برابر سطوح ساینده، شکاف چوب و فلز و صدمات ناشی از برش یا خراش، حرکات تکراری و لرزش می‌پردازند. دستکش‌های ایمنی جهت محافظت دست در برابر بریدگی و خراشیدگی و سایر آسیب ها استفاده میشوند.

دستکش‌هایی با روکش نیتریل، پی یو و پی وی سی  قابلیت محافظت در برابر مواد نفتی و روغنی را دارند و از دست کاربر در مقابل قرار گرفتن در معرض مواد نفتی، سوختگی و سایر خطرات احتمالی محافظت می‌کنند. همچنین برخی ازاین دستکشها به گونه ای ساخته شده که با آناتومی دستان سازگار بوده و ایجاد خستگی بعد از استفاده طولانی مدت از این نوع دستکش حین انجام کار نمی شود.

مواد آسیب زا می‌تواند به صورت مایعات، پودرها، بخارها یا گازها باشند در صورت نیاز به دستکش مقاوم در برابر این مواد، حتماً هر دستکش را به صورت جداگانه ارزیابی کنید.

کارگرهای مونتاژکار ممکن است به دستکش هایی احتیاج داشته باشند که از دست در برابر بریدگی، سوراخ شدن و سایش محافظت کنند و باید از سطح بالای حساسیت لمسی برخوردار باشد.

همیشه پیشگیری از وقوع خطرات و آسیب ها بهترین گزینه برای تمامی فعالیت هاست چرا که علاوه بر حفظ سلامت کارکنان، از عواقب ناخوشایند و هزینه های کلان پس از آن جلوگیری میکند.

برای مشاهده دستکش های لاتکس سانکس میتوانید از منو محصولات / دستکش ایمنی / دستکش لاتکس اقدام فرموده و یا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دستکش های نیتریل سانکس میتوانید از منو محصولات / دستکش ایمنی / دستکش نیتریل اقدام فرموده و یا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دستکش های نیتریل پی یو و پی وی سی میتوانید از منو محصولات / دستکش ایمنی / دستکش پی یو و پی وی سی اقدام فرموده و یا اینجا کلیک کنید.

محصولات ما را تنها از نمایندگی های ما تهیه فرمایید.

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *