قفلهای کتابی را بشناسید

قفلهای کتابی

قفل مغازه، قفل درب آکاردئونی، و قفل هر دری که دوست دارید آن را به خوبی ببندید، می‌تواند از قفلهای کتابی باشد. آیا این قفل و راه‌های نفوذ به آن را میدانید؟

 

چرا قفل کتابی را انتخاب کنیم؟

این قفل زمانی به بازار وارد شد که برش قفلهای آویز با دستگاه های برش افزایش پیدا کرد. در قفلهای کتابی مقدار کمی از سطح زبانه آنها معلوم است و قیچی و اره آهن‌بر به زبانک آنها کمتر گیر می‌کند. و این موضوع نقطه تمایز این قفلها میباشد.

بهترین قفل کتابی چیست؟

قفل کتابی اکنون انواع بسیار زیادی دارد قفل‌های کتابی با بدنه های برنجی، فولادی همین طور کلیدهای کامپیوتری در بازار وجود دارند. بیشتر قفل های کتابی از کلیدهای کامپیوتری استفاده می کنند که کپی کردن آنها از کلید‌هایی با یک ردیف دندانه سخت‌تر است. محل قرار گیری ساچمه این قفل‌ها هم بسیار مهم است زیرا آسیب پذیری آنها را در برابر انواع تخریب مشخص می‌کند.

استحکام بدنه قفلهای کتابی نیز بسیار اهمیت دارد چراکه قفل‌هایی که جنس بدنه‌ ضعیف داشته باشند، با فشاری اندک دچار شکستگی بدنه می‌شوند و قفل بدون آنکه مکانیزم رمزش دستکاری شود به راحتی می‌شکند.

قفل‌های کتابی سانکس جدیدترین تکنولوژی طراحی قفل را دارند و همچنین با داشتن فنروساچمه قویی و میله سخت کاری شده تواسته اند وجه تمایز خوبی نسبت به سایر مدلهای مشابه داشته باشند و همین طور در کنار آن، مقاومت بالای این قفل‌ها در برابر شکستن، زنگ زدن و فرسوده شدن، آنها را به قفل‌های مقاوم  تبدیل می کند. این قفل ها با مکانیزم دو زبانه و داشتن کلیدهای کامپیوتری امنیت خوبی را برای مصرف کننده گان فراهم میکنند. درباره قفل‌های سانکس در مقالات متعددی صحبت کرده ایم و شما میتوانید آنها را در بایگانی مقالات مشاهده کنید.

انواع قفل های سانکس را میتوانید با مراجعه به منوی محصولات / قفلهای آویز و کتابی سانکس مشاهده و یا اینجا کلیک کنید

درصورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما در ارتباط باشید

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *