قفل آویز برنجی سانکس

قفل آویز برنجی سانکس | 1

ویژگی اصلی قفل های برنجی نسبت به قفلهای چدنی زنگ نزدن و مهم تر از آن مقاومت در برابر شکستن است؛ قفلهای برنجی بواسطه آلیاژ برنج جنس نرمی دارند، تردی قفل های چدنی را ندارند و در برابر شکستن به مراتب مقاوم ترند. مدل SS603 در سه سایز 50، 63 و 75 موجود است و از ویژگی های آن میتوان به بدنه کاملاً برنجی، سیلندر کاملاً برنجی، دارا بودن سه کلید برنجی ویژه اشاره کرد.

یکی از مهمترین مباحث در قفلها کلید است؛ اگر هر قفلی کلیدهای خاص‌تر و ویژه‌تر داشته باشد، امکان تکثیر و تقلب و باز کردن آن کمتر است کلید های قفلهای آویز سانکس ویژه‌ست یعنی مدل کلیدی ست که کمتر در بازار موجود است. کلید قفلهای برنجی سانکس برای مثال مدل SS603 کلید ویژه برنجی است اهمیت برنجی بودن کلید از این است که کلید داخل جیب اشخاص قرار میگیرد و در جیب هر شخص بواسطه تعریق و رطوبت، کلید آهنی دچار زنگ زدگی میشود و علاوه بر آن شکل خود را نیز از دست میدهد اما کلیدهای برنجی در برابر این موارد مقاوم هستند.

ویژگی بسیار مهم بعدی این است که در هر دو مدل قفل آویزهای برنجی سانکس، مکانیزم دوزبانه بکار رفته است به این معنی که هنگام باز شدن میله U شکل قفل در ظاهر همه قفل‌ها در دو سمتش زائده‌ای برای قفل شدن هست اما متاسفانه در ایران 99% قفل‌ها یک زبانه بوده و شیار یک سمت قفل به صورت نمایشی است و داخل بدنه قفل مکانیزمی برای نگه داشتن آن وجود ندارد اما قفل‌های آویز برنجی سانکس دوزبانه ست یعنی هنگام قفل شدن هر دو زبانه درگیر میشوند که باعث مقاومت بسیار بیشتر قفل میشود.

تقریبا همه ویژگی های مدل SS403  با مدل قبلی یعنی SS603 مشابه است مانند: بدنه تمام برنجی، سیلندر تمام برنجی، سه کلید ویژه برنجی، میله سخت‌کاری شده، مکانیزم دوزبانه و البته مقاومت در برابر شکستگی و زنگ‌زدگی. تنها تفاوت از نظر شکل ظاهری و اندازه ا‌ست این مدل در سه سایز 40، 50 و 60،  موجود است که نسبت به مدل قبلی قفل فانتزی‌تری حساب میشود اما از نظر ماهیت و کیفیت وجوه مشترک زیادی دارند.

 

قفلهای آویز سانکس را میتوانید در منوی محصولات / قفلهای آویز مشاهده کرده و یا اینجا کلیک کنید

همچنین میتوانید برای مشاهده قفلهای کتابی سانکس به منو محصولات / قفلهای کتابی مراجعه کرده و یا اینجا کلیک کنید

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *