مزیت استفاده از قفلهای برنجی

ویژگی های قفل برنجی

از اولین و بهترین مزایای استفاده از آلیاژ برنج دوام آن است. که در میان آلیاژها و مواد مورد استفاده در صنایع، آلیاژ برنج بادوام‌ترین آن‌هاست. میتوان از این آلیاژ حتی در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و مکانهایی که وجود آب و رطوبت باعث آسیب رساندن، زنگ زدگی و مشکلات دیگر برای قفلها میشود استفاده کرد که این انتخاب خردمندانه ناشی از دوام و مقاومت بالای برنج است.

یکی دیگر از مزایای برنج استحکام آن است. قفل های ساخته شده از برنج استحکام بالاتری نسبت به سایر قفل ها دارند، این قفلها بواسطه آلیاژ برنج جنس نرمی دارند، تردی قفل های چدنی را ندارند و در برابر شکستن به مراتب مقاوم ترند. از دیگر ویژگیهای قفلهای برنجی سانکس مقاومت این قفلها در برابر رطوبت و زنگ زدگی می باشد استفاده از این قفل در مکانهای مرطوب باعث ایجاد فرسودگی و زنگ زدگی در این قفل نمیشود.

البته استفاده از برنج نه تنها در بدنه قفل بلکه در سیلندر قفل هم پیشنهاد میشود. سیلندر اگر از جنس فولاد باشد به مرور دچار فرسودگی و زنگ زدگی شده  و مقاومت خود را از دست میدهد ولی سیلندر های برنجی در مقابل باران و رطوبت مقاومند و این ویژگی باعث شده امنیت اموال شما با این قفل حفظ شود.

از سوی دیگر رنگ روی بدنه قفل های فولادی بواسطه برخورد با کلید و محلی که قفل به آن وصل است به مرور زمان رفته و قفل در تماس با هوا و رطوبت فرسوده میشود و مقاومت خود را از دست میدهد و همچنین  به آسانی شکسته میشود.

برای مشاهده و خرید انواع قفلهای برنجی به منوی محصولات / قفلهای آویز و کتابی سانکس مراجعه فرمایید و یا اینجا کلیک کنید

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *