مزیت استفاده از قفلهای برنجی

ویژگی های قفل برنجی

از اولین و بهترین مزایای استفاده از برنج دوام آن است. در میان آلیاژها و مواد مورد استفاده در صنایع، برنج بادوام‌ترین آن‌هاست. میتوان از این آلیاژ حتی در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و مکانهایی که وجود آب و رطوبت باعث آسیب رساندن، زنگ زدگی و مشکلات دیگر برای قفلها میشود استفاده کرد که این انتخاب خردمندانه ناشی از دوام و مقاومت بالای برنج است.

یکی دیگر از مزایای برنج استحکام آن است. قفل های ساخته شده از برنج استحکام بالاتری نسبت به سایر قفل ها دارند، این قفلها بواسطه آلیاژ برنج جنس نرمی دارند، تردی قفل های چدنی را ندارند و در برابر شکستن به مراتب مقاوم ترند.

از سوی دیگر رنگ روی بدنه قفل های فولادی بواسطه برخورد با کلید و محلی که قفل به آن وصل است به مرور زمان رفته و قفل در تماس با هوا و رطوبت فرسوده میشود مقاومت خود را از دست میدهد و به آسانی شکسته میشود.

البته استفاده از برنج نه تنها در بدنه قفل بلکه در سیلندر قفل هم پیشنهاد میشود. سیلندر اگر از جنس فولاد باشد به مرور فرسوده شده زنگ زده و مقاومت خود را از دست میدهد ولی سیلندر های برنجی در مقابل باران و رطوبت مقاومند و امنیت کامل اموال شما را حفظ میکنند.

برای مشاهده و خرید انواع قفلهای برنجی به منوی محصولات / قفلهای آویز و کتابی سانکس مراجعه فرمایید و یا اینجا کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *