دستکش لاتکس در کدام صنعت کاربرد دارد و کجا کاربرد ندارد؟

دستکش لاتکس در کدام صنعت کاربرد دارد و کجا کاربرد ندارد؟ | 1

لاتکس به ماده صمغ مانندی گفته می شود که از صمغ درختان طبیعی خاص استخراج می شود و در ابتدای دهه 70 به دلیل تکنولوژی خاص به کار رفته در این نوع دستکش و راحتی استفاده دستکشهای تولید شده ، مورد استقبال زیادی قرار گرفت زیرا که این مدل دستکشها به راحتی به دست میچسبیدند و کار با آن بسیار راحتتر از دستکش های دیگر بود.

دستکشهای لاتکس در موارد زیادی مورد استفاده قرار میگیرند و تنها نقطه ضعف این دستکشها در ابتدا ایجاد حساسیت در دستان بود که بعدها با استفاده از تکنولوژی های جدید و تغییراتی در تولید آنها، این نقطه ضعف تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرد و تا بالای 98 درصد این نقیصه برطرف شد.

مهمترین نکته ای که درباره دستکش لاتکس باید بدانیم این است که این دستکشها که اکثرا در ابزار فروشیها به اشتباه فقط به نام دستکش ضد برش شناخته می شوند قابل استفاده در مشاغلی که با مواد شیمیایی ، روغنی و یا نفتی سر وکار دارند نیستند. و باعث پوسیدگی و از بین رفتن دستکش می شوند و در مواردی باعث خطر برای فرد استفاده کننده می شود.

پس دستکشهای لاتکس در مشاغلی که در آن از مواد شیمیایی و روغنی و یا نفتی استفاده می شود کاربردی ندارد و در اکثر مشاغل دیگر از جمله برای مصارف عمومی ، فعالیتهای ساختمانی، حمل و نقل، کشاورزی، باغبانی، معادن و سنگ‌بری‌ها و … به شرطی که با مواد نفتی و شیمیایی در ارتباط نباشند قابل استفاده است.

در حال حاضر گروه دستکشهای سانکس 12 مدل مختلف از دستکش های لاتکس دارد که برای مشاهده این محصولات در منو محصولات دسته بندی محصولات / دستکهای گروه لاتکس را مشاهده بفرمایید و یا در اینجا کلیک کنید.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد خرید و یا استفاده از هر مدل از دستکشها با ما در ارتباط باشید.

سانکس دقیق در جزییات

این نوشته در مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *